Tiekimas ir importas iš Kinijos šiuo metu yra gana paprastas procesas. Kaip bebūtų importuotojai verslininkai visada susiduria, su problema randant tinkamus tiekėjus, kurie siūlytų gerą kokybės bei kainos santykį, taip pat sunku atrinkti saugius ir patikimus tiekėjus, kadangi yra žinoma, jog „Alibaba“ galima rasti tūkstančius tiekėjų, kurie siūlo tą patį.

Mums patinka prisidėti prie smulkaus ir vidutinio verslo, atrinkti gerus tiekėjus, kurių prekės atitinka kokybės ir kainos santykį. Mes padedame savo klientams išvengti visų rūpesčių ar baimių, susijusių su tiekėjų atranka, prekės kokybe, pristatymu ar komunikacija.

Mūsų paslaugos yra labai paprastos. Pirminis pasiūlymas yra visiškai nemokamas, pavyzdžiai iš gamintojo taip pat (mokate tik už gaminio kainą, bei siuntimo išlaidas), už pirminį pasiūlymą ir pavyzdžius neimame jokio mokesčio, tačiau patvirtinus užsakymą mūsų tarpininkavimo paslaugos kainuoja 5 %– 20 % nuo užsakymo vertės, minimali kaina 300 EUR. 

Žinoma, jums, kaip importuotojui, tarpininkavimo įkainis sudaro papildomas sąnaudas, bet įprastai mūsų siūloma prekių kaina su tarpininkavimo mokesčiu, būna tokia pati kokią gautumėte iš „Alibaba trading“ kompanijos. Taigi mūsų paslaugos jums gaunasi beveik nemokamos, o su tiekėju iš Kinijos bendraujate gimtąja lietuvių kalba :)

Mes esame prekybos įmonė, dirbanti Kinijoje Guangdžou mieste. Turime importo – eksporto licenciją, ilgametę patirti bendraujant su fabrikais, prekybos kompanijomis. Dirbdami Kinijoje matome realią situaciją, kaip atrodo tiekėjas, kokios jo galimybės ir ar tiekėjas iš tikro yra patikimas partneris. Atlikus užsakymą, kontroliuojame gamybos eigą, tikriname kokybę, pasirūpiname, kad mokėjimai už prekes bei siuntimas būtų atlikti saugiai.

Dirdami su mumis jūs gausite vienos stotelės paslaugą. Tai reiškia, jog jums užteks parodyti mums prekę, kurią norite įsigyti, nurodyti kiekį, bei orientacinę kainą, o mes viskuo pasirūpinsime:

Tiekėjo atranka

Pavyzdžių užsakymas

Privačios etiketės, pakuotės derinimo procesas

Gamybos proceso kontrolė

Kokybės kontrolė

Klausimai susiję su siuntimu oru, jūra, geležinkeliais

Turėdami ilgametę patirtį, galime nemokamai konsultuoti įmones, kurios susiduria su importo mokesčių nustatymo ar kitų išlaidų problemomis.

Per pastaruosius dvejus metus mes pagelbėjome daugiau nei 20 „Amazon“ prekeivių, plečiančių savo verslą JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje. Šie prekeiviai plečiasi nuo kelių tūkstančių iki keleto šimtų tūkstančių per metus. Mes džiaugiamės kad mūsų klientai auga, nes augant mūsų klientams augame ir mes.

 

Mūsų pagrindinis ŠŪKIS: “kuras pastangoms”

Esame visapusiškai suinteresuoti padėti savo klientams, todėl vis dažniau pirkdami iš mūsų kokybiškas prekes už gerą kainą ir jas perparduodami galite užsidirbti daugiau. Kuo daugiau gausite pelno, tuo labiau didinsite užsakomų prekių kiekį iš mūsų, o tai mums taip pat padidins pelną.